Hliníkové ploty

Moderní ploty z hliníkových panelů

Kvalitní a levné hliníkové ploty české výroby

Dům jste již postavili, teď je na řadě plot a rozhodujete se, jaký materiál a styl by nejlépe odpovídal Vašim potřebám a vkusu? Už Vás nebaví opravovat a natírat dřevěný plot a hledáte lepší, bezúdržbovou variantu?

Moderní hliníkové ploty, branky a vjezdové brány jsou skvělou, cenově dostupnou alternativou tradičních dřevěných plotů. Kromě na pohled jednoduchých, ale stylových oplocení z hliníku, máme v nabídce také hliníkové ploty věrohodně imitující ploty dřevěné.

Výhody hliníkového plotu:

  • dlouholetá životnost
  • bezúdržbový systém
  • moderní design nebo i klasický styl
  • na výběr různá barevná provedení, včetně imitace dřeva
  • hliníkové clony poskytují závětří

Rozumíme tomu, že představy a požadavky zákazníků o tom, jak by mělo vypadat a kolik by mělo stát oplocení jejich domu, se liší zakázka od zakázky. Proto se snažíme nabízet co nejvíce typů hliníkových plotů.

Hliníkové ploty, ideální řešení pro rodinné domy

Vyberte si z našeho katalogu plotů, bran a branek z hliníkových profilů.

Ploty v našem sortimentu jsou k dostání v designu horizontálních profilů či jako napodobeniny klasických tyčkových plotů.

Branky lze stylově sladit s plotem, případně zvolit jiný klasický design.

Také brány z hliníkových profilů jsou k dispozici v různých variantách, jako samonosné jednokřídlé či dvoukřídlé, posuvné či s otevíráním do prostoru, s manuálním nebo dálkovým ovládáním.

Zvolit lze z několika barevných odstínů, modelů a typů plotů, bran a branek, aby vše vizuálně dobře ladilo se stylem domu. Hliníkové oplocení lze snadno kombinovat s klasickými sloupky, s podezdívkou ze štípaných tvárnic nebo gabionů.

Mohlo by vás zajímat

Hliníkové ploty si lze objednat včetně profesionální montáže, kterou realizuje náš zkušený tým, nebo také bez montáže. V takovém případě získáte na plot, branku i bránu SLEVU.

Ceny plotů z hliníku závisí na jejich rozměru, provedení a barevném odstínu. V našem sortimentu najdete řadu standardních provedení hliníkových plotů, ale v případě zájmu jsme rovněž schopni dodat hliníkový plot na míru v odlišném barevném odstínu či stylu.

Zajímá vás, na kolik vyjde oplocení z hliníku?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližnými rozměry místa, které plánujete oplotit a my pro Vás obratem zpracujeme cenovou nabídku.

Chcete se poradit?

Pokud máte nějaký dotaz ohledně oplocení nebo hliníkových bran a branek z našeho sortimentu, kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech  777 118 639 (poptávky a objednávky), respektive 775 487 935 (technická podpora).

Po telefonické dohodě si k nám můžete přijet prohlédnout vzorky plotů na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Prohlédněte si ploty z hliníkových profilů české výroby značek ALUMINPER a ROLUX v našem katalogu hliníkových plotů.

Máte zájem o bližší informace?

Kontaktujte nás na emailové adrese kontakt@pergolyzhliniku.cz nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky), respektive 775 487 935 (technická podpora).

Můžete si také sjednat prohlídku vzorkových výrobků na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Pro zákazníky

Hliníkové pergoly a ploty za výhodné ceny

Našim zákazníkům nabízíme bezkonkurenční ceny hliníkového zastřešení terasy, parkovacího stání, přístřešků nad dveře, ale také hliníkových plotů, branek a vjezdových bran. Zašlete nám přibližné rozměry a my vám obratem připravíme nezávaznou cenovou nabídku.