Hliníkové pergoly ECO

Nejlevnější pergoly z hliníku pro Vás

Hliníkové pergoly ECO za nízké ceny

Uvažujete o pořízení hliníkové pergoly a hledáte levné a zároveň kvalitní řešení? Přístřešky produktové řady ECO jsou tou správnou volbou pro Vás. Zahradní pergoly ECO představují zastřešení teras domů v základním provedení. Jejich předností je nízká cena bez kompromisu na kvalitě.

Konstrukce pergol ECO z hliníkových profilů s polykarbonátovou střechou jsou funkční, odolné, stylové a hlavně nevyžadují příliš údržby. Zároveň mají dlouhou životnost, takže Vám budou perfektně sloužit jako místo příjemného odpočinku po mnoho let.

Při objednávce si můžete vybrat, zda si přejete, abychom Vám pergolu odborně namontovali, nebo zda dáváte přednost instalaci vlastními silami, v jejímž rámci získáte výhodnější pořizovací cenu. v takovém případě dodáváme konstrukci ve formě stavebnice.

Charakteristiky pergol ECO:

 • nejlevnější ze 3 dostupných produktových řad
 • k dostání ve 2 základních barevných provedeních (bílá nebo antracit)
 • střešní krytina z polykarbonátu o tloušťce 16 mm
 • nelze instalovat LED osvětlení, ani přidat obvodové zasklení
 • vhodné pro první sněhové pásmo

UKÁZKY NĚKTERÝCH REALIZACÍ HLINÍKOVÝCH PERGOL ECO

bílá hliníková pergola
profily hliníkových pergol

KVALITNÍ PERGOLY Z HLINÍKOVÝCH PROFILŮ OD ČESKÉHO VÝROBCE

 • Konstrukce pergoly – Speciální profily z pevných, odolných hliníkových slitin tvoří základní kostru přístřešku. Jejich povrchová úprava je provedena práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT v zákazníkem zvolené barvě (bílá RAL9016 nebo antracitová RAL7016).
 • Spojovací materiál – K celkové vysoké odolnosti a dlouhé životnosti pergol přispívají kvalitní spojovací materiály z nerezu.
 • Střešní krytina – Na střešní tabule je použit komůrkový polykarbonát o tloušťce 16 mm opatřený UV ochranou proti škodlivým slunečním paprskům. Zákazník si může zvolit čiré, mléčné či barevné provedení.

NEUTRÁLNÍ BAREVNÉ ŘEŠENÍ, KTERÉ SKVĚLE LADÍ

S cílem optimalizovat náklady a nabídnout tak co nejvýhodnější cenu mají zákazníci u pergol ECO na výběr ze 2 základních barevných odstínů - bílá (RAL9016) a antracitová (RAL7016). Výhodou těchto dekorů je, že jsou velmi neutrální a snadno tak ladí s naprostou většinou stylů domů a barev fasád.

Kvalitní a vysoce odolné barvy přispívají k bezúdržbovému charakteru hliníkových pergol. Po jejich aplikaci vydrží konstrukce ve skvělém stavu. Tím se výrazně liší od přístřešků ze dřeva, které vyžadují pravidelnou údržbu a natírání.

levná hliníková pergola ECO
barvy hliníkové pergoly

Rady a tipy pro hliníkové pergoly

Mohlo by vás zajímat

Zákazník si může objednat pergolu ukotvenou do fasády nebo volně stojící altán včetně profesionální montáže, realizované našimi odborně vyškolenými pracovníky, nebo si může instalaci zajistit sám.

Získejte SLEVU na montáž pergoly vlastními silami:

15 % na přístřešky ECO a 20 % na přístřešky PROFI a DELUXE

Přístřešek dodáme ve formě stavebnice, kterou si sestavíte.

 

ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE!

Hliníkové pergoly PROFI a DELUXE v hodnotě objednávky nad 40 000 Kč bez DPH obdržíte s montáží po celé ČR ZDARMA!

 

U zakázek, kde instalaci provádí náš tým, je potřeba dopředu připravit betonové patky pro ukotvení sloupů pergoly. Pro zaručení správnosti patek poskytneme přesné nákresy.

V průběhu výstavby vyžadujeme přístup k elektrické síti, aby bylo možné montáž dokončit v co nejkratší možné době.

Sloupky pergol mají standardní výšku 2,5 metrů a čtvercovou podstavu o rozměrech 110 x 110 mm. Jednotlivé díly jsou předem předvrtány a opatřeny pryžovým těsněním pohlcujícím vibrace způsobené poryvy větru.

Konstrukce hliníkových přístřešků nabízíme v řadě standardních rozměrů, nebo je lze přizpůsobit potřebám zákazníka a vyrobit pergolu atypických rozměrů. Cena atypu vychází v naprosté většině případů z ceny pergoly s nejbližším větším rozměrem.

 

Podrobnější informace o technických parametrech obdržíte na telefonním čísle 775 487 935.

 

Součástí pergol z hliníku jsou:

 • Konstrukce ze speciálních profilů vyrobených z trvanlivých hliníkových slitin, které jsou povrchově úpraveny práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT.
 • Spojovací prvky z kvalitního nerezového materiálu.
 • Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti UV záření v čirém, mléčném nebo barevném provedení (ECO a PROFI), resp. speciální zesílené čiré či mléčné sklo (DELUXE).
 

Nákres hliníkové pergoly - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

sklon strechy pergoly

klesani strechy pergoly

 

 

Ceny hliníkových pergol a samonosných altánů se liší v závislosti na rozměru, produktové řadě a barevném dekoru.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU CENOVOU KALKULACI!

Zašlete nám přibližné rozměry prostoru, který chcete zastřešit, a my pro vás obratem vypracujeme cenovou nabídku odpovídající nejbližší standardní velikosti pergoly, případně spočítáme cenu atypické konstrukce.

Potřebujete poradit?

Na dotazy týkající se pergol z hliníku rádi odpovíme na telefonních číslech  777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technické parametry). Kontaktovat nás můžete rovněž na emailové adrese kontakt@pergolyzhliniku.cz.

Prohlédněte si vzorové hliníkové pergoly standardních rozměrů v našem katalogu. V případě zájmu o atypickou konstrukci Vám bez problému zpracujeme projekt na míru.

Máte zájem o bližší informace?

Kontaktujte nás na emailové adrese kontakt@pergolyzhliniku.cz nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky), respektive 775 487 935 (technická podpora).

Můžete si také sjednat prohlídku vzorových zahradních altánů na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Pro zákazníky

Hliníkové pergoly a ploty za výhodné ceny

Našim zákazníkům nabízíme bezkonkurenční ceny hliníkového zastřešení terasy, parkovacího stání, přístřešků nad dveře, ale také hliníkových plotů, branek a vjezdových bran. Zašlete nám přibližné rozměry a my vám obratem připravíme nezávaznou cenovou nabídku.