LEVNÉ HLINÍKOVÉ PLOTY A PERGOLY

Elegantní a bezúdržbová řešení pro Váš dům

Špičková kvalita od českého výrobce.

Zaslat nezávaznou poptávku
 hliníková pergola Brno
 hliníková pergola Olomouc
 levná hliníková pergola

PLOTY A PERGOLY Z HLINÍKU

Chcete si vylepšit okolí svého domu a instalovat nové, funkční a na pohled líbivé prvky? Aluminper nabízí stylové hliníkové pergoly, vhodné pro zastřešení terasy a vytvoření venkovní odpočinkové zóny. Dále si u nás mohou zákazníci objednat kvalitní hliníkové ploty moderního vzhledu.

Charakteristiky hliníkových pergol a plotů:

  • vysoce kvalitní materiály české výroby
  • odolnost a dlouhá životnost
  • bezúdržbovost
  • velký výběr barevných odstínů
  • elegantní design
  • montáž po celé ČR
  • nízké ceny

PERGOLA Z HLINÍKU
JIŽ OD 25.481 KČ

Hliníkové přístřešky dodáváme našim zákazníkům po celé České republice. Konstrukce pergol jsou buď instalovány do fasád domů nebo se montují jako samonosné, volně stojící altány. Montáž může provést náš profesionální tým nebo si lze konstrukci objednat v podobě stavebnice a nainstalovat si ji vlastními silami. V takovém případě vás pergola vyjde levněji.

V sortimentu máme na výběr 3 produktové řady pergol z hliníku:

  • Hliníkové pergoly ECO - nejlevnější modely s možností výběru ze 2 základních barev (bílá a antracit)
  • Hliníkové pergoly PROFI - modely s optimálním poměrem kvalita (výkon) a cena, k dostání ve zhruba 200 barevných odstínech
  • Hliníkové pergoly DELUXE - luxusní, precizně zpracované modely prvotřídní kvality, na výběr přibližně 200 barevných dekorů

V případě dotazů ohledně přístřešků Vám ochotně podáme informace na telefonním čísle 777 118 639 nebo na emailové adrese kontakt@pergolyzhliniku.cz. Zajímá-li Vás cena pergoly, zašlete nám nezávaznou cenovou poptávku s uvedením orientačních rozměrů prostoru, který si přejete zastřešit, a my pro Vás obratem zpracujeme přibližný cenový odhad.

levné hliníkové pergoly
hliníkový přístřešek na terasu

HLINÍKOVÉ PLOTY
ZA NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY NA TRHU

Pro majitele domů, kteří si chtějí pořídit kvalitní a stylové oplocení za velmi dostupnou cenu, nabízíme moderní ploty, branky a vjezdové brány z hliníkových profilů. Každý jistě ocení vysokou odolnost, minimální požadavky na údržbu a designovou variabilitu.

Abychom uspokojili odlišné představy a požadavky, a také různé finanční možnosti klientů, zařadili jsme do našeho sortimentu širokou škálu hliníkových plotů od horizontálních profilů, přes klasické tyčkové ploty až po imitace dřeva. Zvolit si lze z několika barevných odstínů, modelů a typů hliníkového oplocení. Věříme, že si u nás vyberete také Vy.

Hliníkové branky, brány i ploty pro Vás odborně namontujeme, případně si je můžete instalovat sami.

AKČNÍ SLEVY NA HLINÍKOVÉ PERGOLY

Zvažujete pořízení zahradního přístřešku a hledáte nejoptimálnější řešení, které bude skvěle sloužit a zároveň Vás nebude stát balík?

Nenechte si ujít mimořádnou, časově omezenou nabídku a využijte šanci získat kvalitní hliníkovou pergolu od špičkového českého výrobce S MONTÁŽÍ ZDARMA!

Akce platí do odvolání!

nejlevnější hliníkové pergoly
Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Pro zákazníky

Hliníkové pergoly a ploty za výhodné ceny

Našim zákazníkům nabízíme bezkonkurenční ceny hliníkového zastřešení terasy, parkovacího stání, přístřešků nad dveře, ale také hliníkových plotů, branek a vjezdových bran. Zašlete nám přibližné rozměry a my vám obratem připravíme nezávaznou cenovou nabídku.